Lekcje Gry
Jak odbywają się lekcje?
Lekcje Gry Gitara
Jak się zapisać?
Lekcje Gry Klawisze Perkusj
Poznaj nauczycieli instrumentów.

Wiesław Kryszewski

- Gitara

Znakomity muzyk, gitarzysta, gitarzysta basowy, aranżer, ale przede wszystkim doskonały pedagog . Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Toruniu w klasie gitary. Od ponad dwudziestu lat aktywnie koncertuje, współpracując ze znanymi muzykami polskiej sceny jazzowej, bluesowej i rockowej. Wykładowca na warsztatach, obok takich sław, jak Leszek Cichoński, Roman Puchowski, Wojciech Pilichowski, Grzegorz Nadolny, Zbigniew Lewandowski, Sławek Wierzcholski, czy Adam Wendt. Nadal współpracuje ze Sławkiem Wierzcholskim, tworząc aranżacje instrumentalne, między innymi do płyty z piosenkami dziecięcymi pt ‘Korniki’, wydanej niedawno przez Polskie Radio, gdzie nagrał wszystkie partie gitar, gitary basowej, a nawet perkusji. Oprócz tego koncertuje i nagrywa z Nocną Zmianą Bluesa. Współzałożyciel toruńskiej grupy Open Blues, z którą nagrywa płyty oraz zagrał setki koncertów.

Oprócz działalności muzycznej, od dwudziestu lat bez przerwy prowadzi zajęcia z zakresu nauki gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, a także na gitarze basowej, pracując jako nauczyciel w toruńskich placówkach artystycznych.
Wieloletnia działalność koncertowa i pedagogiczna pozwoliła mu na zdobycie olbrzymiego doświadczenia, dzięki czemu potrafi dotrzeć do każdego ucznia, bez względu na predyspozycje muzyczne.
Lekcje gry na gitarze to nie tylko podręcznikowa wiedza i ćwiczenia, ale też poparte własną wieloletnią pracą artystyczną cenne i praktyczne wskazówki, które pozwalają wyzwolić w uczniach najbardziej ukryte talenty. Oprócz zajęć indywidualnych, które prowadzą do osiągnięcia profesjonalnego poziomu gry na instrumencie, Wiesław Kryszewski ma na swoim koncie artystyczny rozwój i prowadzenie wielu młodzieżowych zespołów muzycznych, z których kilka osiągnęło poziom profesjonalny i aktywnie udzielają się na polskich i nie tylko scenach muzycznych.

Centrum Muzyczne Riff

  • Lekcje indywidualne
  • Zajecia zespołowe