Lekcje Gry
Jak odbywają się lekcje?
Lekcje Gry Gitara
Jak się zapisać?
Lekcje Gry Klawisze Perkusj
Poznaj nauczycieli instrumentów.

Wiesław Kryszewski

- Gitara

Znakomity muzyk, gitarzysta, gitarzysta basowy, aranżer, oraz doskonały pedagog . Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Toruniu w klasie gitary. Od ponad trzydziestu lat aktywnie koncertuje, współpracując ze znanymi muzykami polskiej sceny jazzowej, bluesowej i rockowej. Wykładowca na warsztatach, obok takich sław, jak Leszek Cichoński, Roman Puchowski, Wojciech Pilichowski, Grzegorz Nadolny, Zbigniew Lewandowski, Sławek Wierzcholski, czy Adam Wendt. Współzałożyciel toruńskich zespołów Pled Zepchlim- Led Zeppelin Tribune Band oraz Open Blues, z którymi koncertuje i nagrywa płyty do dnia dzisiejszego. Od sierpnia 2018 roku jest stałym gitarzystą zespołu Sławka Wierzcholskiego Nocna Zmiana Bluesa, choć współpraca ze Sławkiem trwa już ponad 20 lat, w postaci udziału w nagraniach, koncertach, również w Stanach Zjednoczonych.


Oprócz działalności muzycznej, od trzydziestu lat bez przerwy prowadzi zajęcia z zakresu nauki gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, a także na gitarze basowej, pracując jako nauczyciel w toruńskich placówkach artystycznych. Obecnie prowadzi własną szkołę Centrum Muzyczne RIFF.

Wieloletnia działalność koncertowa i pedagogiczna pozwoliła mu na zdobycie olbrzymiego doświadczenia, dzięki czemu potrafi dotrzeć do każdego ucznia, bez względu na predyspozycje muzyczne.
Lekcje gry na gitarze to nie tylko podręcznikowa wiedza i ćwiczenia, ale też poparte własną wieloletnią pracą artystyczną cenne i praktyczne wskazówki, które pozwalają wyzwolić w uczniach najbardziej ukryte talenty. Oprócz zajęć indywidualnych, które prowadzą do osiągnięcia profesjonalnego poziomu gry na instrumencie, Wiesław Kryszewski ma na swoim koncie artystyczny rozwój i prowadzenie wielu młodzieżowych zespołów muzycznych, z których kilka osiągnęło poziom profesjonalny i aktywnie udzielają się na polskich i nie tylko scenach muzycznych.

Centrum Muzyczne Riff

  • Lekcje indywidualne
  • Zajecia zespołowe