Lekcje Gry
Jak odbywają się lekcje?
Lekcje Gry Gitara
Jak się zapisać?
Lekcje Gry Klawisze Perkusj
Poznaj nauczycieli instrumentów.

Wiesław Kryszewski

- Gitara

Znakomity muzyk, gitarzysta, gitarzysta basowy, aranżer, oraz doskonały pedagog . Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Toruniu w klasie gitary. Od ponad trzydziestu lat aktywnie koncertuje, współpracując ze znanymi muzykami polskiej sceny jazzowej, bluesowej i rockowej. Wykładowca na warsztatach, obok takich sław, jak Leszek Cichoński, Roman Puchowski, Wojciech Pilichowski, Grzegorz Nadolny, Zbigniew Lewandowski, Sławek Wierzcholski, czy Adam Wendt. Współzałożyciel toruńskich zespołów Pled Zepchlim- Led Zeppelin Tribune Band oraz Open Blues, z którymi koncertuje i nagrywa płyty do dnia dzisiejszego. Od sierpnia 2018 roku jest stałym gitarzystą zespołu Sławka Wierzcholskiego Nocna Zmiana Bluesa, choć współpraca ze Sławkiem trwa już ponad 20 lat, w postaci udziału w nagraniach, koncertach, również w Stanach Zjednoczonych.


Oprócz działalności muzycznej, od trzydziestu lat bez przerwy prowadzi zajęcia z zakresu nauki gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, a także na gitarze basowej, pracując jako nauczyciel w toruńskich placówkach artystycznych. Obecnie prowadzi własną szkołę Centrum Muzyczne RIFF.

Wieloletnia działalność koncertowa i pedagogiczna pozwoliła mu na zdobycie olbrzymiego doświadczenia, dzięki czemu potrafi dotrzeć do każdego ucznia, bez względu na predyspozycje muzyczne.
Lekcje gry na gitarze to nie tylko podręcznikowa wiedza i ćwiczenia, ale też poparte własną wieloletnią pracą artystyczną cenne i praktyczne wskazówki, które pozwalają wyzwolić w uczniach najbardziej ukryte talenty. Oprócz zajęć indywidualnych, które prowadzą do osiągnięcia profesjonalnego poziomu gry na instrumencie, Wiesław Kryszewski ma na swoim koncie artystyczny rozwój i prowadzenie wielu młodzieżowych zespołów muzycznych, z których kilka osiągnęło poziom profesjonalny i aktywnie udzielają się na polskich i nie tylko scenach muzycznych.

Andrzej Bruner Gulczński

- gitara basowa, kontrabas

 

Andrzej Bruner Gulczynski – kontrabas, gitara basowa

Andrzej Bruner Gulczyński, toruński muzyk jazzowy, urodzony w 1956r,
absolwent toruńskiej Średniej Szkoły Muzycznej w klasie kontrabasu prof.
Henryka Mikołajczaka i Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej. Kierunek instrumentalny, klasa kontrabasu. ( dr Z.Wrombel i mgr G.Nadolny )
Współpracował lub współpracuje do dzisiaj z takimi zespołami jak: Nowo-Mowa (Jarocin ’83, ’84), Nocna Zmiana Bluesa (’86-’94), L.A.Trio od ’94 do chwili obecnej, Atrakcyjny Kazimierz od późnych lat 80-tych do dzisiaj, Q-rek Band (2001-2005), Tomasz Kamiński, Mariusz Lubomski, olsztyński teatrzyk piosenki satyrycznej Czyści Jak Łza, jak również kwartet Brunerschaft z którym nagrał autorską płytę w 2000 r. Od wielu lat współpracuje również z toruńskim teatrem W. Horzycy.

Wybrana dyskografia:

 • Z NOCNĄ ZMIANĄ BLUESA
  The Blues Nigntshift, Polskie Nagrania MUZA SX 2569 1987r.
  Zróbmy To Razem, Polskie Nagrania MUZA SX 2843 1989r.
  The Best Of The Blues Nightshift, JAM CD 0391 1991r.
  Unforgettable Bluesmen, JAM CD 0292 1992r.
  The Last Mohican Of The Blues z Louisianem Redem, POLTON CDPL 047 1992r.
  Chory Na Bluesa, BASS RECORDS BCD 006 1993r.
 • Z ATRAKCYJNYM KAZIMIERZEM
  Atrakcyjny Kazimierz i Cyganie:Prawdziwa Miłośc, POLTON CDPL 050 1992r.
  Dzianina, PolyGram Polska 536075 2 1997r.
  Winogrono, BLACK BOTTLE RECORDS 012CD 2004r.
 • Z TOMKIEM KAMIŃSKIM
  Małe miłości, TK 001 CD 1999r.
 • BRUNERSCHAFT
  Standardowanie, BLACK BOTTLE RECORDS 0006CD 2000r.
 • Z CZYSTYMI JAK ŁZA
  „Filmujemy” DVD&CD, Dalmafon 2010 r.
 • LA TRIO
  „ Los Angeles Trio Live” PŁYTA PROMOCYJNA U.M. TORUNIA i BYDGOSZCZY 2005r.
  „ CARISSIMA” HoBo RECORDS 007 2010r.
  „ NIKT TYLKO TY” HoBo RECORDS 008 2012r.

Łukasz Panfilak

-Gitara

lukasz panfilak

 

Gra na gitarze to moja pasją, którą realizuję od 15 roku życia. Najbardziej w graniu cenię możliwość przekazywania emocji. Fascynuje mnie granie i kocham zgłębiać tajniki gitarowego świata. Zapraszam w celu doskonalenia umiejętności :)

Frontman w zespole rockowym wykonującym muzykę brytyjskiej legendy rocka - Led Zeppelin

 

Adela Konop

- Wokal

Adela Konop wokal

 

Adela Konop - wokalistka, pedagog, absolwentka wokalistyki jazzowej na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, laureatka nagrody Grand Prix Ladies Jazz Festival 2018.

Grzegorz Minicz

- Perkusja

grzegorz minicz 2aa

GRZEGORZ MINICZ

Wieloletni perkusista legendarnej grupy Nocna Zmiana Bluesa. W roku 2005 został uznany przez czytelników kwartalnika "Twój Blues" za najlepszego perkusistę bluesowego w Polsce. Nagrodzony również w 2007 roku przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Kazimierza Michała Ujazdowskiego, za Szczególne Zasługi w Upowszechnianiu Kultury.

Jest muzykiem, który spędził na scenie z Nocną Zmianą Bluesa 28 lat (od 1992 roku). Nagrał ok. 40 płyt długogrających i zagrał tysiące koncertów i festiwali, nie tylko w Polsce, również na całym świecie. Grał w USA (International Blues Challenge w Memphis Tennessee) między innymi w klubie B.B. King's Blues Club in Memphis.

Centrum Muzyczne Riff

 • Lekcje indywidualne
 • Zajecia zespołowe